قلم نوری وکوم Wacom

قلم نوری وکوم WACOM (یا وکام)، نخستین قلم نوری است که در دنیا تولید شده است. به همین دلیل، قلم نوری WACOM از شهرت و معروفیت زیادی برخورار است. شرکت کارپردازان کامپیوتر برای...
قلم نوری وکوم WACOM (یا وکام)، نخستین قلم نوری است که در دنیا تولید شده است. به همین دلیل، قلم نوری WACOM از شهرت و معروفیت زیادی برخورار است. شرکت کارپردازان کامپیوتر برای اولین بار به عنوان نماینده رسمی WACOM (وکوم) در ایران، اقدام به واردات و فروش قلم WACOM وکوم به کشور نموده است و کلیه محصولاتی که از طریق این نمایندگی WACOM فروخته می شوند دارای گارانتی معتبر یک ساله شرکت کارپردازان کامپیوتر هستند.
قیمت WACOM نسبت به سایر برندها، بالاتر است به همین دلیل، این شرکت در کنار فروش WACOM، محصولات با کیفیت دیگری مانند قلم نوری و مانیتور قلمی P-Active و دفتر یادداشت دیجیتالی DigiMemo A402 را نیز در سبد کالای خود عرضه می نماید تا هر کاربری، متناسب با بودجه و نیاز خود، امکان انتخاب بهترین گزینه ممکن از این مجموعه متنوع را داشته باشد. در زیر، می توانید انواع قلم نوری وکوم WACOM را که متناسب با نیاز شما و نوع کاربرد آنها طبقه بندی شده اند در تقسیم بندی محصولات تخصصی و حرفه ای، محصولات نیمه حرفه ای و یا محصولات ساده و عمومی ملاحظه فرمایید.
جهت خرید Wacom می توانید با کارشناسان این شرکت، مشورت نموده و مناسب ترین قلم نوری را، متناسب با نوع کاربردتان انتخاب فرمایید.
قلم های نوری wacom در انواع مدل های، اینتوس Intuos، اینتوس پرو Intuos Pro ، و سینتیک Cintiq نامگذاری و طبقه بندی شده اند.

مصارف عمومی

مصارف نیمه حرفه ای